محل تبلیغات شما

چند روز پیش تو جلسه پرسش و پاسخی بودیم

بحث به جاهایی کشید که به خودیی جوانان هم رسید

یکی از حاضران گفت که دانشمندان استرالیایی بعد از تحقیقات فراوان

به این نتیجه رسیدن که خودیی نه تنها مضر نیست بلکه مفید هم هست من در اون لحظه به فکر فرو رفتم و یاد ترک خودیی خودم افتادم اینکه وقتی داشتم این عمل رو ترک می کردم چقدر حس و حال بهتری داشتمولی وقتی که این نظریه پژوهش گران استرالیایی رو از زبان اون شخص شنیدم گفتم نکنه من در اشتباه بودم که فکر میکردم این عمل یه اشتباه محضه و باید ترکش کنم

پس بیشتر تحقیق کردم و فهمیدم که یه جای کار میلنگه و اون 

فرق بین مادیت و معنویته

در واقع اگر پی معنویت هستی خودیی تو رو از خواستت دور می‌کنه  و بیشتر دنبال جنبه مادی زندگی هستی خودیی بیشتر تو رو راضی نگه میدارهاین یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟

خودیی یعنی  خالی کردن غریزه ای که فقط حس مادی تو رو تا حدودی   می کنه ولی هیچ وقت نمیتونه هم زمان جای خالی معنویت تو رو هم پر بکنهو این فرق اساسی بین انسان و حیوان میتونه باشههر انسانی حتی اونیکه بی دین یا به دین اعتقاد داره 

یه جور حس معنویت هم درش وجود داره که دوست داره بشه و

وقتی حرف از شهوت و حس هیجانی اون در انسان بوجود میاد باید گفت که خودیی حس مادی رو تا حدودی بهت میده و حس معنویت رو ازت میگیرهاین حس رو با حسی که زمانی

با یک شخص همزمان تجربه می کنی برای مثال یک

زوج زن و مرد مقایسه کنین

و میفهمین که خودیی نمیتونه هم مادیت و هم معنویت

یک انسان رو در بر بگیره.این تا حدودی زیادی به جفت بودن انسان از زمان پیدایش او برمیگرده که تمایل شدن با یک جفت مورد نظر خودش که بیشتر با جنس مخالف خودش هم هست رو شامل میشه

یا حق

خون گریه کردم...خدا با منه میدونم

ترک گناه...گناهی به نام خودارضایی

هنوزم هستم همسفر گلم

رو ,هم ,خودیی ,حس ,تو ,معنویت ,تو رو ,تا حدودی ,که خودیی ,من در ,هستی خودیی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرجی کلمات بی‌بازگشت